CesuRNetwork

Голосуйте за сервер

Connect to skip Captcha puzzle:

IP-адрес сервера
play.cesurnetwork.com
Сайт cesurnetwork.com
Discord Discord
Статус Online
Игроки8/∞
Последний Ping5 minutes 47 seconds ago
Версия 1.16.5 1.17 1.18 1.19 1.19.2
Тип Skyblock BungeeCord Spigot Discord Events Parkour OPSkyblock EmekSkyblock Oneblock Bed Wars
Расположение
Turkey
Поделиться
Рейтинг110
Оценка770
Последнее обновление01 Jan 2023
Дата регистрации23 Jan 2022

Информация

IP: play.cesurnetwork.com
Website: www.cesurnetwork.com
 
MEVCUT OYUNLARIMIZ:
---------------------------------
EMEKSKYBLOCK

OPSKYBLOCK

ONEBLOCK

BEDWARS
---------------------------------
CesuR Network Nedir?

CesuR Network 2022 yılında açılmış Türkiye'nin en eski isim köküne(2015) sahip minecraft sunucularından biri. 2015'de başlayan maceramız 2018 yılının sonlarında yaklaşık 3 yıllık aranın ardından yeniden açılmıştır. 2022 Ocak ayından beri tekrardan aktif hâle gelen sunucumuz henüz taze bir sunucu olmasına karşın kısa süre içerisinde büyük bir gelişim kaydetmiştir. CesuR Network'ün öncelikli amacı minecraft oyununu "premiumsuz" olarak (premium hesap gerektirmeden) sizlere en kaliteli ve eğlenceli şekilde oynatmaktır. Bu yüzden sunucumuza giriş yapan herkesin kabul etmiş sayılacağı kurallarımıza www.cesurnetwork.com/kurallar adresinden ulaşabilirsiniz.

CesuR Network ekibimizden yönetim kadromuzda, 2015 yılından itibaren Türkiye'nin en büyük minecraft sunucularından birinin kurucuları ve yöneticilerinden olup uzun yıllar büyük bir kitleye hizmet etmiş kişiler mevcut. Sunucu ekibimiz yaklaşık on kişi olmakla birlikte tüm ekip arkadaşlarımız ile uzun bir süredir tanışığız ve çalışma halindeyiz.
TAGLER:
minecraft skyblock server, minecraft skyblock sunucusu, minecraft skyblock, skyblock sunucusu ,skyblock server, opskybock sunucu, faction server, mc türk sunucu, minecraft hub sunucu, 1.8 mc sunucu, 1.8 türk sunucu, minecraft opskyblok, opskyblok skyblock, minecraft faction sunucu, faction sunucuları, cesurnetwork ip, kitpvp, faction, opskyblock, skyblok, oneblock, minecraft türk sunucular, mc hub sunucu, türk sunucu minecraft, 1.8 sunucu, sobaborusu, witheyz, cesurnetwork site, cesurnetwork, minigames, cesur network, premiumsuz server, premiumsuz türk sw, premiumsuz sunucu, premiumsuz sunucular, serverler

Игроки онлайн - последние 24 часа