Scheaweppes Towny

Google Ads

Info

Rang2945 Random Server
Share
Webseite Webseite
Discord Discord
Vote Votet für uns
Server IP
oyna.scheaweppes.com
Status Unknown
Letzter PingMonitoring disabled
Version 1.16.x 1.8 1.12.x
Typ Towny
Ort
Turkey
Letztes Update05 Jan 2021
Beitrittsdatum05 Jan 2021
Ergebnis0

Server

Türkiye'deki en yenilikçi ve en kaliteli Türk Towny sunucusuna davetlisiniz! Herkese Merhaba, yaşım 28 adım Gökhan, yeni açmış olduğumuz sunucumuzda mümkün olduğunca saygılı, birbirlerine karşı yardımsever insanları bir araya toplama gayreti içerisindeyim. Yetkili kadromuza alımlar devam etmektedir, aramıza katılmak isterseniz bizleri çok mutlu edersiniz. Towny Nedir? Towny küçük bir kasaba kurup, kendinizi ve kasabanızı geliştirip, binalar, şehirler oluşturarak büyük şehirler ve ülkeler kurabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur. Diğer ülkeler ile ittifak oluşturabilir, köylerin sizin ülkenize katılmasını sağlayabilir veya rekabetin doruklarında heyecan dolu ülke savaşları için seferberlik başlatabilirsiniz. Oyun tarzı olarak örnek vermek gerekirse Mount and Blade buna en yakın tür olacaktır. İnanılmaz sistemlerle süslediğimiz diplomasi ve RP ağırlıklı sunucumuzda keyifli anlar dileriz. ÖZELLİKLER - Sunucumuz mükemmel optimize edilmiş 1:1000 Gerçekçi Dünya haritasıdır. - PVP Lig Sistemi ( Demir-Altın-Elmas-Obsidyen Ligleri) - Metin2 Tarzı İteme + Basma Sistemi - Meslek Sistemi 12 Farklı Meslek - Geliştirilmiş Crafting Menüsü - Gelişmiş Eşsiz GUI Sistemleri ( /yardım komutu ile Yardım GUI Menüsünü açabilirsiniz ) - Geliştirilmiş ve Tamamı Türkçe Yetenek ve Stat Sistemi (99 LVL Max) - Rastgele Spawnlanan Özel Bosslar ve Boss Takip Sistemi - Elite Canavar Sistemi ve Elit Canavar Mağazası - Rastgele Düşen Meteorlardan Yeni İtemler Toplama Keyifi - Gelişmiş Petler, Kanatlar, Pelerinler, Partiküller ve Çok Daha Fazlasını Destansı Kasalar İle Kazanabilirsiniz! - Gelişmiş Pet Sistemi (Evcilleştirme ve Satabilme Sistemi) - Günlük Kasa Sistemleri - Azrail Sistemi - 500'den Fazla Yeni İtem - Yayın Zamanlarında Harika Etkinlikler - Köy, Ulus Banka sistemi Sunucumuz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Discord Sunucumuz : Discord.link/Scheaweppes Tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sorularınız İçin Discord : Scheaweppes#0001 E-posta [email protected] [email protected] SİSTEMİMİZ 12 Çekirdek işlemci Ryzen 7 3700x İşlemci 120GB M.2 NVMe SSD Disk 32 GB DDR4 4000MHZ RAM 1000Mbps İnternet Hattı Türkiye / Bursa (DGN) Lokasyon Mükemmel Korumalı Sistemlerimizde Güvenle Oynayabilirsiniz! Sunucumuzda Çift VDS mevcuttur. Gerekliliği halinde RAM ve VDS sayısı arttırılacaktır. IP : oyna.Scheaweppes.com veya play.Scheaweppes.com Canlı Dünya Haritası : https://scheaweppes.com Gitmek İçin Tıkla
1 / 1
Minecraft Server IP: oyna.scheaweppes.com - Scheaweppes Towny Server  | TopG

Google Ads
What is the server IP for Scheaweppes?

The IP address of Scheaweppes Minecraft server is oyna.scheaweppes.com

How to join Scheaweppes server?

Open the game Minecraft, click "Play" button then choose "Multiplayer" option from the menu. Click "Add Server" tab and input the text oyna.scheaweppes.com on "Server Address" then hit "Done". Once the connection is available and turns green you may click on "Join Server" button to play on Scheaweppes.

What version does Scheaweppes use?

Scheaweppes server supports Minecraft game version: 1.16.x, 1.8, 1.12.x, you may also use any other older or lower versions to connect and play.

Where is Scheaweppes located?

The Scheaweppes server is currently hosted in Turkey.