Embrace of Eternity

Info

Rang777
Share
Webseite Webseite
Discord Discord
Vote Votet für uns
Server IP
mc.embraceofeternity.cz
Status Online
Spieler0/500
Letzter Ping19 minutes 20 seconds ago
Version 1.13.2 1.14.x 1.15.x
Typ Towny Survival Rpg Ranks Custom Bosses Custom Coded Custom Plugins Custom Enchants MCMMO Jobs
Ort
Czech Republic
Letztes Update10 Feb 2020
Beitrittsdatum10 Feb 2020
Ergebnis55

Server

Jsme server zaměřený na 1.13.2+ towny-survival. Co je towny survival? To je typ serveru, kde si můžete vytvořit vlastní město nebo i národ. Na serveru tudíž nemáme žádné regiony nebo residence jako ostatní. Najdete u nás mnoho aktivit, které vám zpříjemní hraní, např. joby, obchody, ranky, spawnující se bossové... Máme kvalitní admin tým, který vždy pomůže hráči. Náš server se zároveň může pyšnit netoxickou komunitou bez hackerů. Zároveň, pokud Vás nebaví survival, můžeme nabídnout i přesný opak - Creative server :)

Města
Za určitý obnos in-game money si můžete založit své město, nabírat občany, expandovat... Postupně se můžete dostat až k národu!

Ranky
Kdo by chtěl být celý svůj život jen nováček... Dobrodruh zní už lépe, co třeba král? Dostaňte se třeba až na spirita. Ranky vás donutí dělat i věci, které byste třeba vůbec nedělali - jízda na praseti, rybaření, jízda na lamě. U plnění úkolů zažijete rozhodně hodně zábavy!

Obchody
AdminShop tu nenajdete, prodej a výkup je výhradně na hráčích. Na /shop si můžete pronajmout budovu, ve které si poté pomocí chestshopu vybudujete prosperující firmu!

Custom itemy + rarity
Obyčejný item není nic moc... Ale co třeba takový Legendární nebo Mythický? Či dokonce relikvii? :)

Jobs (Zaměstnání)
Je libo zaměstnat se jako ochutnávač a dostávat peníze za jezení? Nebo si jídlo vařit jako kuchař? Aktuálně u nás najdete 12 různých prací.

Bossové a mobové
Nováčkům to může trošku zkomplikovat noci, ale zkušenějším hráčům se to bude líbit. O čem je řeč? U nás se v přírodě nespawnují jen obyčejná monstra. Každý boss má určité procento šance, že se spawne kdekoliv v přírodě. A pokud si chcete zahrát na sběratele, speciální mobové dropují i trofeje! No není to super? :)

Ekonomika
Jak už jsem tu psal, jsou tu obchody. Ale ještě jsem nepsal například o aukcích, aukčním domě, pokladech, denní odměně a dalších věcech.

Achievementy
Pokud jste typ hráče, který když vidí slovo achievement, tak musí mít všechny, neváhejte a přijďte k nám. Nějaké jsou opravdu challenge!

Další věci
Hraní vám zpříjemní /music, kde si můžete poslechnout různé písničky složené pomocí note blocků. Když se vám nevejdou věci do inventáře, hodíte si je do batohu (/backpack) Pokud nebudete mít mnoho věcí, stačí hlasovat přes /vote a otevřít si pak pár truhel na /truhly. Pokud chcete nějaký cool titul před jméno, stačí použít prefix klíč a nějaký si vylosovat.

Tak nás, malý československý survival server, přijďte navštívit a objevte vše, co skrývá!
IP: mc.embraceofeternity.cz
Verze: 1.13.2 a vyšší !
Web: http://www.embraceofeternity.cz

Online Spieler – Vergangene 24 Stunden

What is the server IP for Embraceofeternity?

The IP address of Embraceofeternity Minecraft server is mc.embraceofeternity.cz

How to join Embraceofeternity server?

Open the game Minecraft, click "Play" button then choose "Multiplayer" option from the menu. Click "Add Server" tab and input the text mc.embraceofeternity.cz on "Server Address" then hit "Done". Once the connection is available and turns green you may click on "Join Server" button to play on Embraceofeternity.

What version does Embraceofeternity use?

Embraceofeternity server supports Minecraft game version: 1.13.2, 1.14.x, 1.15.x, Latest, Any, you may also use any other older or lower versions to connect and play.

Where is Embraceofeternity located?

The Embraceofeternity server is currently hosted in Czech Republic.