MTCraft Network

Google Ads

Info

Sıralama19418 Random Server
Paylaş
Web Sayfası Web Sayfası
Discord Discord
Vote Oyla
Sunucu IP'si
mtcraft.network
Durum Unknown
Son PingMonitoring disabled
Sürüm 1.7.2 1.16
Tür Survival Creative
Konum
Czech Republic
Son Güncelleme04 Jul 2020
Katılım Tarihi26 Jan 2019
Skor0

Server

Server MTCraft Network je Minecraft proxy server mířící na české a slovenské hráče. Jde o propojení všech kvalitních serverů nastavených jediným člověkem - Fatildou IV. Jeho pýchou je hlavně server MTCraft Survival, který ve své verzi 1.4.1 při vydání tohoto článku předčí 95 % Economy Survival serverů. Dále jsou otevřeny servery MTCraft SkyBlock, který byl průběžně nastavován a přestavován 1,5 roku a ve své první verzi nabízí ještě neviděné funkce, jeho další vylepšování přijde velmi brzy. Pro kompetitivní hráče je dostupný server MTCraft BedWars, kde používáme vlastní mapy a stejné mechaniky jako na serveru Hypixel. Další na řadě je server MTCraft Practice, na kterém připravuji mnoho dostupných modů pro procvičování PvP. Nakonec je tu MTCraft Vanilla server, který je otevřen pouze premium hráčům s globální serverovou úrovní 40 a vyšší.

Google Ads
What is the server IP for Mtcraft network?

The IP address of Mtcraft network Minecraft server is mtcraft.network

How to join Mtcraft network server?

Open the game Minecraft, click "Play" button then choose "Multiplayer" option from the menu. Click "Add Server" tab and input the text mtcraft.network on "Server Address" then hit "Done". Once the connection is available and turns green you may click on "Join Server" button to play on Mtcraft network.

What version does Mtcraft network use?

Mtcraft network server supports Minecraft game version: 1.7.2, 1.16, you may also use any other older or lower versions to connect and play.

Where is Mtcraft network located?

The Mtcraft network server is currently hosted in Czech Republic.