Sac ekimi

Info

Rank41
Share
Website
Vote Vote for us
Location
Turkey
Last Update24 May 2019
Join Date24 May 2019

Statistics - This month

1 Unique Votes
18 Unique Visits
21 Total Visits

Votes and visits count is updated every 30 minutes.

Server

Saç ekimi alanları saç üstünde gizli olan prensip olarak cerrah boyun kaç microbandelettes yukarıda ense tıraşını olur. Greftleri topladıktan sonra onları ön bölgeye çok sıkı ve daha sonra arkaya yerleştirilmiş belirli bir iğne ile yerleştirir. Saç ekimleri dermatolog tamamen şeffaf olmalıdır. İşe yaramaz şeyler vaat etmemelidir. Herhangi bir hoş olmayan sürprizlere sahip olmamak için dermatologunuzdan bizim için tam olarak neyin geldiğini bilmesini isteyen sorular.

Ameliyat sonrası Ankara saç ekimi ameliyat sırasında lokal anestezi altında ağrı olmaz. Bununla birlikte ameliyattan sonra gerginlik hissedilebilir ve anestezi nedeniyle alın birkaç gün şişebilir. Çapında küçük bir cerrahi matkap kullanarak doğrudan donörün arka kafa derisinden ampuller alan bir tekniktir. Ampuller daha sonra kaplanacak alanlara yeniden yerleştirilir. Bu teknik teorik olarak büyük kalviteler için tasarlanmamıştır. Ancak küçük yüzeylere uyarlanmıştır. Vakaların büyük çoğunluğunda saç ekimi örnekleme alanı tamamen traş edilmelidir, bu da bir sorun olabilir.

FUE özellikle daha az etkili bir yara izi saç ekimi ve dolayısıyla paradoksal olarak daha az görünür bir yara izi olan kişilerde önerilir. Bu nedenle erkekler söz konusu olduğunda, 35 yaşın altındaki kişilere öncelik verilir. Bu teknik kadınlar için daha az önerilir. Saç ekim çünkü çoğu durumda numunenin alanını tıraş etmeyi gerektirir ve kendiliğinden erkeklerden daha iyi iyileşirler.