PL-PVP-RP Słowianie.PL

Info

Rank2
CategoryLife is Feudal
Share
Website
Vote Vote
Server IP
Connect
Type PVP Rp
Location
Poland
Last Update04 Aug 2018
Join Date27 Jul 2018
Unique Votes2

Server

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy graczami z ogromnym sentymentem do gry Life is Feudal i wielkim zapałem do stworzenia serwera podkreślającego jej największe atuty, i wzbogacając elementami których grze brakuje.
Serwer "Słowianie" opiera się na zasadach roleplay'u, odgrywaniu wykreowanej przez siebie postaci w połączeniu z pvp (rywalizacji z innymi graczami). Dedykowany jest zarówno starym wyjadaczom, jak i osobom dopiero zaczynającym przygodę z LiF'em.

Słowianie wyróżniają się:

- Otwartością na graczy - Mimo że posiadamy już jasno upatrzony kierunek, każda sugestia mieszkańców serwera zostanie rozpatrzona, przede wszystkim nie tworzymy serwera tylko dla siebie, ale dla dużej populacji graczy, gdzie często będzie trzeba iść na kompromisy.
- Bogata szata fabularna - Nasz serwer nie będzie tylko serwerem RP z nazwy,
Poza zasadami Roleplay’u , będzie posiadać przekonującą Fabułę która przeprowadzi nas przez serwer od początku do końca.
- Władza w rękach ludu - Większość spraw i problemów na serwerze będzie rozwiązywanych przez Radę, w której każda wioska spełniająca wymogi będzie posiadać reprezentanta
- Eventami - które będą połączone z fabułą Słowian, uczestnictwo w jednych będzie dobrowolne, a inne będą istnieć tylko po to aby wzbudzić zagrożenie i niepewność wśród graczy.
- “Odbudowa Imperium” - Główny element pvp na serwerze, połączony z główną fabułą polegający na walce o regiony na mapach wpływu. Zabawa uwzględnia ataki na regionalne fortyfikacje, możliwość inwestowania w swoje prowincje aby mieć większe korzyści z posiadania jednego z regionów .

Start serwera jest planowany na 05.08.18 na godzinę 16 00, ale już teraz zapraszamy do rejestrowania się na forum i podzielenia się z nami historią swojej postaci !.

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

Strona główna - Strona głowna