EestiMC

Info

Rang533
Share
Webseite Webseite
Discord Discord 58
Vote Votet für uns
Server IP
server.eestimc.ee
Status Online
Spieler7/102
Letzter Ping16 minutes 3 seconds ago
Version 1.16
Typ Amazing Backpacks Bosses Crates Giveaways Survival Skyblock Quests Vote Rewards Quality
Ort
Estonia
Letztes Update14 Sep 2020
Beitrittsdatum02 Jul 2020
Ergebnis201

Server

Oled sa Survivali huviline? Või hoopis SkyBlocki? Vahet ei ole, meil on need mõlemad olemas. :) Tule ja mängi EestiMC serveris kumba soovid ja me muudame sinu Minecrafti mänguelamuse värvilisemaks kui Sini-Must-Valge.


EestiMC serveris on arenduse suhtes pandud kõige rohkem rõhku uutele tegevustele Eestis, mängija rahulolu, lihtsuse ja kõrge kvaliteedi peale, mis ei tähenda seda, et ei oleks olmas ka tegevusi, mis on igas nii-öelda väikses serveris. Meie eesmärk on tuua Minecraft mängurile just selline seiklus, mida ei saa niisama lihtsalt. Oleme muutnud Minecrafti kõige tavalisemad tegevused ka paremaks ja lõbusamaks, näiteks kaevandamine, kalastamine.


Üritame endast anda väga palju, et tuua teieni palju üritusi, uusi arendusi ja parandada vigu. Serverisse sisenedes on nii palju avastamist ja tegevusi, et pikka aega ei tunnegi üldse mingit puudust uuemast asjast aga meie sellega rahul ei ole, meie tahame alati tegevuste listi mõne linnukese juurde teha ja luua uusi põnevaid lahendusi.

 

Mis seal ikka? Ega me ju siia raamatut lugema ei tulnud, tule kohe avastama seda lõputut maailma ja looma just enda uut seiklust!

 

 

Serveri IP: Server.EestiMC.ee

Koduleht: www.eestimc.ee

Discord server: https://discord.com/invite/hTMXUSW

Facebook lehekülg: https://www.facebook.com/eestiminecraft/

 


Hetkel väga suured uued arendused, mida hakkame looma või on poolikud:

*SkyPVP
*KitPVP

Online Spieler – Vergangene 24 Stunden

What is the server IP for Eestimc?

The IP address of Eestimc Minecraft server is server.eestimc.ee

How to join Eestimc server?

Open the game Minecraft, click "Play" button then choose "Multiplayer" option from the menu. Click "Add Server" tab and input the text server.eestimc.ee on "Server Address" then hit "Done". Once the connection is available and turns green you may click on "Join Server" button to play on Eestimc.

What version does Eestimc use?

Eestimc server supports Minecraft game version: 1.16, you may also use any other older or lower versions to connect and play.

Where is Eestimc located?

The Eestimc server is currently hosted in Estonia.