Requlogia

Google Ads

Info

Rang529 Random Server
Share
Webseite Webseite
Vote Votet für uns
Server IP
oyna.requlogia.com
Status Online
Spieler30/31
Letzter Ping11 minutes 0 second ago
Version 1.8.x
Typ Skyblock
Ort
Turkey
Letztes Update17 Aug 2020
Beitrittsdatum12 Apr 2020
Ergebnis18

Server

REQULOGİA AİLESİ olarak "Neden biz?" diye kendimize sorduk ve cevaplarımıza göre bizi sanal da olsa bir çatı altına toplayan bu sunucuyu geliştirmeye başladık. Şimdi ise bu cevapları siz DOSTLARIMIZ ile de paylaşmak istedik. Neden mi biz? Yeniliklere açığız, sizlerin düşüncelerini her şeyden çok önemsiyoruz, yetkili kadromuz olarak senelerdir minecraft sunucularında hem OYUNCU hem de YETKİLİ olarak görev yaptık. Şimdi ise tek bir çatı altında toplandık. Samimiyeti ve içtenliği her zaman ön planda tutan bizler, siz dostlarımızın keyifli vakit geçirmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Unutmamalıyız ki SİZLER bu ailenin oluşma sebebisiniz.

1 / 1
Minecraft Server IP: oyna.requlogia.com - Requlogia Server  | TopG

Online Spieler – Vergangene 24 Stunden

Google Ads
What is the server IP for Requlogia?

The IP address of Requlogia Minecraft server is oyna.requlogia.com

How to join Requlogia server?

Open the game Minecraft, click "Play" button then choose "Multiplayer" option from the menu. Click "Add Server" tab and input the text oyna.requlogia.com on "Server Address" then hit "Done". Once the connection is available and turns green you may click on "Join Server" button to play on Requlogia.

What version does Requlogia use?

Requlogia server supports Minecraft game version: 1.8.x, you may also use any other older or lower versions to connect and play.

Where is Requlogia located?

The Requlogia server is currently hosted in Turkey.