CesuRNetwork

قم بالتصويت لـ خادم

Connect to skip Captcha puzzle:

عنوانIPالخاص بالخادم
play.cesurnetwork.com
الموقع الالكتروني cesurnetwork.com
Discord Discord
الحالة Online
اللاعبين40/∞
التنبيه الأخير48 seconds ago
الإصدار 1.16.5 1.17 1.18 1.19 1.19.2
النوع Skyblock BungeeCord Spigot Discord Events Parkour OPSkyblock EmekSkyblock Oneblock Bed Wars
الموقع الجغرفي
Turkey
المشاركة
التصنيف3745
أحرز هدفا0
التحديث الأخير01 Jan 2023
تاريخ الانضمام23 Jan 2022

المعلومات

IP: play.cesurnetwork.com
Website: www.cesurnetwork.com
 
MEVCUT OYUNLARIMIZ:
---------------------------------
EMEKSKYBLOCK

OPSKYBLOCK

ONEBLOCK

BEDWARS
---------------------------------
CesuR Network Nedir?

CesuR Network 2022 yılında açılmış Türkiye'nin en eski isim köküne(2015) sahip minecraft sunucularından biri. 2015'de başlayan maceramız 2018 yılının sonlarında yaklaşık 3 yıllık aranın ardından yeniden açılmıştır. 2022 Ocak ayından beri tekrardan aktif hâle gelen sunucumuz henüz taze bir sunucu olmasına karşın kısa süre içerisinde büyük bir gelişim kaydetmiştir. CesuR Network'ün öncelikli amacı minecraft oyununu "premiumsuz" olarak (premium hesap gerektirmeden) sizlere en kaliteli ve eğlenceli şekilde oynatmaktır. Bu yüzden sunucumuza giriş yapan herkesin kabul etmiş sayılacağı kurallarımıza www.cesurnetwork.com/kurallar adresinden ulaşabilirsiniz.

CesuR Network ekibimizden yönetim kadromuzda, 2015 yılından itibaren Türkiye'nin en büyük minecraft sunucularından birinin kurucuları ve yöneticilerinden olup uzun yıllar büyük bir kitleye hizmet etmiş kişiler mevcut. Sunucu ekibimiz yaklaşık on kişi olmakla birlikte tüm ekip arkadaşlarımız ile uzun bir süredir tanışığız ve çalışma halindeyiz.
TAGLER:
minecraft skyblock server, minecraft skyblock sunucusu, minecraft skyblock, skyblock sunucusu ,skyblock server, opskybock sunucu, faction server, mc türk sunucu, minecraft hub sunucu, 1.8 mc sunucu, 1.8 türk sunucu, minecraft opskyblok, opskyblok skyblock, minecraft faction sunucu, faction sunucuları, cesurnetwork ip, kitpvp, faction, opskyblock, skyblok, oneblock, minecraft türk sunucular, mc hub sunucu, türk sunucu minecraft, 1.8 sunucu, sobaborusu, witheyz, cesurnetwork site, cesurnetwork, minigames, cesur network, premiumsuz server, premiumsuz türk sw, premiumsuz sunucu, premiumsuz sunucular, serverler

اللاعبين المتواجدين - الـ24 ساعة الأخيرة